Opakowania na hot dogi

Opakowania na hot dogi

Hot-dog to szybka i pyszna przekąska, którą spotkać można w wielu lokalach gastronomicznych czy coraz częściej na stacjach benzynowych. Nic w tym dziwnego – ciepła parówka lub kabanos w bułce z dodatkiem aromatycznego sosu to pomysł na szybką i pożywną przegryzkę. Ze względu na swoją budowę, a także dodatki w postaci sosu czy posypki w postaci np. prażonej cebulki, są problematyczne w jedzeniu. Dlatego też każdy lokal, w którym serwowane są hot-dogi, powinien postawić na papierowe opakowania na wynos, które ułatwią spożywanie dania każdemu klientowi. Sprawdź pełną ofertę i poznaj nasze ekologiczne opakowania na hot-dogi.

Ekologiczne opakowania na hot-dogi – naturalnie i bez problemów

Z doświadczenia wiemy, jak uporczywe bywa jedzenie hot-dogów. Kapiący sos na koszulkę i spodnie i poplamione ręce – to najczęściej spotykane problemy w czasie spożywania tego dania. Chcąc temu zaradzić, wychodzimy naprzeciw wszystkim klientom, oferując w pełni ekologiczne opakowania na hot-dogi, które zostały wykonane z naturalnych materiałów, które są w pełni biodegradowalne. Papier, który został użyty do produkcji, doskonale utrzymuje ciepło posiłku i jednocześnie chroni dłonie przed poparzeniem. Co więcej, odpowiednia budowa (w formie głębokiej tacki lub łódeczki) zapewnia stabilne utrzymanie bułki, podnosząc tym samym komfort jedzenia.

W ofercie znajdziesz wyjątkowo lekkie, biodegradowalne opakowania na hot-dogi, które występują w kilku rozmiarach, a także kolorach (białym lub brązowym).

To jednak nie wszystko – w ofercie posiadamy również inne opakowania street-food, wśród których znajdziesz m.in.:

eko opakowania na pizze,

biodegradowalne opakowania do burgerów,

ekologiczne opakowania na zapiekanki,

naturalne opakowania na wrapy i tortille,

opakowania naturalne na frytki,

bio opakowania na kurczaka.

Sprawdź pełną ofertę i ciesz się naturalnymi produktami u Ciebie już na drugi dzień! Berpak.pl – bio opakowania ekologiczne i wiele więcej.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło