Opakowania na wrapy i tortille

Opakowania na wrapy i tortille

Szukasz eko opakowania na wynos, które wyrzucisz bez wyrzutów sumienia związanych z zanieczyszczaniem środowiska? Zapomnij więc o plastiku i postaw na papier! Opakowania papierowe na wynos to ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i wszelkiego rodzaju food truckach, restauracjach czy pubach. Naczynia te, to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję, a po zużyciu nie będą stanowić zagrożenia dla środowiska. Zapoznaj się z ofertą sklepu Berpak i wybierz pudełka papierowe na jedzenie, które ułatwią Ci transportowanie posiłków w każdym miejscu.

Opakowania papierowe na jedzenie – rozwiązanie przyjazne naturze

Opakowania papierowe (podobnie jak biodegradowalne torby papierowe) to wyroby, które wykorzystywane są przez cały rok. W warunkach domowych głównie w sezonie wiosennym i letnim – na wszelkiego rodzaju grillach czy piknikach, a w lokalach gastronomicznych w praktycznie każdym miesiącu roku. Ułatwiają one przenoszenie posiłków przy jednoczesnym zachowaniu temperatury potrawy. Wszystkie papierowe opakowania zapewniają świetną izolację termiczną, dzięki czemu potrawy podczas transportu nie stracą swojego ciepła. Oferowane przez Berpak.pl papierowe opakowania wykonane zostały z najwyższej jakości papieru lub papieru i mączki kukurydzianej, co przekłada się ich szybkie rozkładanie w naturalnych warunkach (są one w pełni biodegradowalne). Opakowania papierowe odporne są na wysokie i niskie temperatury, dzięki czemu w komfortowy sposób przeniesiesz w nich zarówno zimne, jak i gorące potrawy.

Opakowania papierowe – jakie pudełka znajdziesz w ofercie Berpak.pl?

Sklep Berpak.pl to miejsce, w którym znajdziesz opakowania papierowe na każdą okazję. W ofercie znajdują się takie produkty jak m.in.:

tacki,

tacki na zapiekankę,

pojemniki z oknem PLA,

kubki,

noodle boxy,

burger boxy,

boxy na przekąski,

tacki na pizze,

torebki,

kartony transportowe,

pudełka na tort i ciastka,

kartoniki do ciast,

food boxy,

i wiele więcej.

Z tego miejsca zachęcamy również do przejrzenia pokrewnych kategorii z oferty opakowania na wynos: opakowania z PLA, eko lunchboxy i foodboxy, naturalne pojemniki do zgrzewu i ekologiczne reklamówki.

Wszystkie prezentowane wyroby oferowane są w przystępnych cenach. Hurt ze sklepem Berpak.pl jest opłacalny – dlatego też cena za produkty jest bardzo konkurencyjna i przyjazna dla każdego. Opakowania papierowe zaczynają się już od kilkunastu złotych. Nie czekaj – sprawdź ofertę i ciesz się z udanych zakupów.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło