Rożki papierowe

Ekologiczne opakowania na żywność w postaci torebek papierowych w kształcie rożka świetnie sprawdzają się w gastronomii, gdzie mogą zaoferować mnogość zastosowań. Wykonane są w 100% z tektury, która odporna jest na tłuszcz. Rożek papierowy idealnie nada się do frytek, tortilli, wrapów, słodyczy i innych posiłków na wynos, które serwowane są na festynach, za pomocą food trucków czy poprzez lokale gastronomiczne. Sprawdź ofertę przygotowaną przez sklep Berpak.pl i postaw na naturalny wybór razem z nami.

Rożki papierowe z miejscem na DIP

Niepodważalną zaletą, która wyróżnia niektóre oferowane przez nas papierowe rożki, jest specjalne miejsce przeznaczone na sos, dzięki któremu zdecydowanie poprawi się komfort konsumpcji posiłków znajdujących się w rożkach papierowych. Sklep Berpak.pl posiada w swojej ofercie bogatą gamę kolorów i wzorów papierowych rożków. Kolorowy nadruk pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów.

Ekologiczne opakowania papierowe w kształcie rożka

Opakowania papierowe rożki są bardzo komfortowe w użyciu. Możemy objąć je całą dłonią i swobodnie się z nimi przemieszczać, a w trakcie tego spaceru konsumować pyszny posiłek. Biodegradowalne opakowanie papierowe spełniają wszelkie wymogi wyrobu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Producent PAPSTAR zapewnia, że tłuszczodporna tektura w pełni nadaje się do umieszczenia w niej jedzenia.

Na stronie znajdziesz również inne biodegradowalne opakowania na wynos. Sprawdź ofertę i dopasuj je do swojego lokalu! W asortymencie dostępne są również m.in.:

opakowania ekologiczne cateringowe,

ekologiczne opakowania street food,

eko opakowania na kanapki,

naturalne opakowania na ciasta i torty.

 

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień. Oferujemy konkurencyjne ceny (również w hurcie), a także najwyższą jakość produktów. 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło