Opakowania na kurczaki

Opakowania na kurczaki

Gorący i soczysty kurczak to potrawa, która wymaga odpowiedniego zapakowania, które ułatwi jego spożycie w każdym miejscu. Coraz częściej spotykanymi produktami, które wybierane są przez różne lokale gastronomiczne, są papierowe opakowania na wynos. Dzięki swojej budowie oraz właściwościom sprawią, że kurczak w żaden sposób nie poparzy dłoni, a ewentualne kawałki, które mogłyby spaść na ziemie, trafią znów do pudełka. W tej kategorii znajdziesz specjalne opakowania do burgerów, które zostały wykonane z myślą o naturze – sprawdź już dziś i zobacz, dlaczego warto je wybrać – zapraszamy!

Ekologiczne opakowania na kurczaka – naturalnie wygodne jedzenie

Specjalne biodegradowalne opakowanie na kurczaka w formie boxa, pudełka czy tacki sprawi, że jedzenie kurczaka stanie się o wiele przyjemniejsze. Odpowiednia budowa zapewni ochronę rąk przed wysokimi temperaturami, a także sprawi, że żaden kawałek się nie zmarnuje (co zdarza się zwłaszcza podczas jedzenia w miejscach, w których jest mniej miejsca np. samochód). Nasze opakowania biodegradowalne na kurczaka to wyroby, które powstały wyłącznie z wysokiej jakości ekologicznych materiałów, które nie tylko są zgodne z duchem eko, ale również bardzo funkcjonalne. Doskonale utrzymują ciepło potrawy, umożliwiając wygodne i swobodne skonsumowanie soczystego kurczaka w dowolnym miejscu.

Opakowania na kurczaka biodegradowalne i nie tylko, czyli co jeszcze w ofercie?

Kurczak to potrawa, która jest podstawą menu w wielu lokalach gastronomicznych. Dlatego też nie dziwi fakt, dlaczego ekologiczne opakowania na kurczaka są tak chętnie kupowane przez klientów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że food trucki, puby czy restauracje serwują o wiele więcej pysznych potraw, dlatego też w naszej ofercie znajdziesz również inne opakowania ekologiczne. W Berpak.pl myślimy o każdym, dlatego też jesteśmy przekonani, że z asortymentu skorzystają różne lokale serwujące popularne i szybkie potrawy. Na stronie dostępne są również m.in.:

biodegradowalne opakowania na pizze,

ekologiczne opakowania do burgerów,

eko opakowania na hot-dogi,

bio opakowania na frytki,

naturalne opakowania na wrapy i tortille,

ekologiczne opakowania na zapiekanki.

Zapraszamy! Berpak.pl 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło