Miski z liści palmowych

Miski z liści palmowych

MISKI Z LIŚCI PALMOWYCH

Przeglądając ofertę BERPAK, masz szansę znaleźć różne naczynia ekologiczne, które posłużą Ci na co dzień w domu czy lokalu gastronomicznym. W asortymencie dostępne są m.in. trwałe i w pełni biodegradowalne miski z liści palmowych, które świetnie sprawdzą się do serwowania różnych potraw.

Ekologiczne miski z liści palmowych – stylowe i naturalne

Nasze eko miski z liści palmowych to funkcjonalne naczynia, które przydadzą się każdego dnia w każdym domu czy lokalu. Bez problemu zaserwujesz w nich zarówno zimne, jak i ciepłe potrawy – produkty są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur. Biodegradowalna eko miska z liści palmowych polecana jest również do użytku podczas imprez plenerowych, gdzie posłuży jako pojemnik na sałatkę czy przekąski. Prezentowane produkty są w 100% naturalne.

Biodegradowalne miseczki z liści palmowych – BERPAK

Prezentowane w tej kategorii eko miski z liści palmowych są biodegradowalne i bez problemu rozłożą się w przydomowym kompostowniku. Cechują się one wyjątkowym wyglądem, niewielką wagą oraz dużą wytrzymałością. 

W ofercie znajdziesz również inne miseczki, wśród których dostępne są m.in. miski z trzciny cukrowej, miski z otrąb pszennych czy miski z pozostałości roślinnych. Wybierz ulubione produkty i postaw na jakość. Zapraszamy – BERPAK.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło