Kieliszki

Ekologiczne kieliszki jednorazowe 

Czy ktoś z Państwa słyszał o ekologicznych kieliszkach?Zapewne wiele razy zdarzało się Państwu korzystać jeśli nie ze szklanych, to z plastikowych kieliszków na imprezach okolicznościowych czy w barach. Potłuczone szkło lub duże ilości plastiku – to w przypadku tych dwóch materiałów codzienność. A gdyby tak ją zmienić i zacząć korzystać z ekologicznych kieliszków jednorazowych? Sklep BERPAK posiada w swojej ofercie m.in. kieliszki 20 mln i 40 mln oraz ekologiczne kieliszki do wina, które można użyć przy romantycznej kolacji lub podczas spotkań w większym gronie, a następnie wyrzucić je do odpadów BIO, aby rozłożyły się na pierwotne składniki organiczne.

Ekologiczne kieliszki jednorazowe – pozytywna zmiana w Twoim lokalu

Jakie byłoby zdziwienie klientów barów i restauracji, jeśli dostaliby zamówiony alkohol w ekologicznych kieliszkach jednorazowych zamiast szklanych lub plastikowych? Warto spróbować, a z pewnością taką zmianę pozytywnie ocenią klienci odwiedzający nasz lokal. Propagowanie zachowań, które zmierzają do poprawy i redukcji korzystania z plastiku, pozytywnie oddziałuje na społeczeństwo oraz wizerunek lokalu.

Biodegradowalne kieliszki jednorazowe – w pełni naturalne

Dostępne w ofercie ekologiczne kieliszki jednorazowe są w stu procentach pochodzenia naturalnego. Produkty wykonane są z takich materiałów jak PLA (mączka kukurydziana) czy papier. Dzięki temu nasze kieliszki eko są biodegradowalne w warunkach przemysłowych. Swoje zastosowanie znajdą one na okolicznych imprezach plenerowych oraz na firmowych i rodzinnych przyjęciach. 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło