Finger food

Finger food

Finger food, to rodzaj przekąski w formie mini przystawki. Do jedzenia tych małych dań używane są specjalne finger food naczynia  jednorazowe, biodegradowalne pojemniki finger food oraz ekologiczne opakowania finger food o niewielkich wymiarach. Jest to spowodowane tym, że wielkość dań jest bardzo mała, a porcja ma zazwyczaj starczać na jeden czy dwa kęsy.

Opakowania finger food – hurt

Na wszelkiego rodzaju bankietach, spotkaniach i przyjęciach, coraz częściej pojawiają się miniaturowe dania podane na finger food w naczyniach jednorazowych. Mają one formę, np. mini pierożków marynowanych, oliwek, desek serów, kiełbasek lub wędlin, mini sałatek owocowych, kanapeczek z krakersami lub standardowych wersji kanapeczek, lecz w miniaturowych rozmiarach. Takie przystawki mają za zadanie, nie tylko wykwintnie smakować, ale również cieszyć oko, w czym zdecydowanie pomagają finger food naczynia drewniane czy np. z liści palmowych. Ze względu na fakt, że trendy związane z tymi daniami nieustannie się zmieniają, nasza hurtownia postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadzić do stałej sprzedaży w okazyjnych cenach – finger food pojemniki w niezwykle szerokiej ofercie.

Pojemniki finger food — producent

Sklep Berpak.pl zajmuje się sprzedażą finger food opakowań Eko, które dedykowane są zarówno dla branży gastronomicznej, jak i cateringowej. Drewniane, palmowe czy papierowe naczynia do finger food świetnie sprawdzają się w restauracjach, hotelach, pubach, knajpach, barach, cateringach i innych miejscach, gdzie można zjeść tego typu małe przystawki. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju opakowań wykonanych z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Dlatego, jeśli szukasz naczyń jednorazowych do finger food, koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem, a na podstawie menu, skompletujemy idealny zestaw biodegradowalnych naczyń.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty, tworzone są z najwyższej na rynku jakości materiałów oraz z użyciem najnowszych technologii produkcyjnych. Nie czekaj i już dziś złóż swoje zamówienie! 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło