Woskowijki

Woskowijki

Szukasz ekologicznego opakowania, które zostało wykonane całkowicie z naturalnych materiałów? Nie szukaj dalej – mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Woskowijki to praktyczna i w 100% ekologiczna alternatywa dla folii spożywczej i aluminiowej. Jest to produkt, który świetnie sprawdza się do przechowywania różnego rodzaju żywności jak np. kanapek, owoców czy warzyw. Sklep Berpak posiada w swojej ofercie ekologiczne opakowania na żywność z certyfikowanej tkaniny bawełnianej, pokryte w całości z naturalnych składników. Sprawdź szeroką gamę produktów, jakie oferuje sklep Berpak!

Wybierz ekologiczne opakowania na żywność

Woskowijki to ekologiczne opakowania, które w ostatnich miesiącach zyskują coraz większą popularność. Jest to eko produkt, który można używać do przechowywania takich produktów, jak np. chleb, owoce, warzywa oraz nabiał. Dlatego, jeśli chcemy dbać o środowisko i zredukować używanie oraz produkcję plastiku, to warto by woskowijka znalazła swoje miejsce w naszym domu.

Sklep Berpak posiada mnogość wzorów, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Woskowijka "Pink Flamingo" czy Woskowijka "Chytry Lis’" to jedne z ciekawszych propozycji.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło