Obrusy i serwetki

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ekologiczne serwetki oraz papierowe obrusy. Serwetki eko występują w różnych kolorach i rozmiarach — bez problemu znajdziesz produkt, którego aktualnie potrzebujesz.

Obrusy z papieru recyklingowego — ekologiczne rozwiązanie na imprezy, grille i przyjęcia

Papierowe obrusy w klasycznej bieli dostępne są w dwóch rozmiarach:

120 x 180 centymetrów,

118 centymetrów szerokości x 8 metrów długości.

Obrus wykonany z papieru z recyklingu to produkt, który bez problemu rozłoży się w przydomowym kompostowniku. Jest to rozwiązanie ekologiczne na różnego rodzaju imprezy i przyjęcia. Zabrudzony, papierowy obrus po prostu wyrzucasz na kompostownik — nie musisz go prać, więc oszczędzasz wodę i prąd.

Producent papierowych obrusów gwarantuje, że zostały one wyprodukowane przy zachowaniu odpowiedzialnej gospodarki leśnej i w sposób całkowicie przyjazny dla środowiska. Nasze obrusy mają certyfikat FSC®, Nordic Ecolabel Svanen oraz spełniają wymogi produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Ekologiczne serwetki z bibuły, bambusa, papieru

W naszym sklepie znajdziesz także szeroki wybór jednorazowych serwetek wykonanych z eko materiałów — włókien trzciny cukrowej, materiału roślinnego, bibuły oraz bambusa. Te ostatnie są doskonałą propozycją dla osób mających problemy skórne lub różnego rodzaju alergie. Bambus cechuje się właściwościami antybakteryjnymi i przeciwgrzybicznymi.

Warto wspomnieć również, że wybierając serwetki ekologiczne, przyczyniamy się do zaprzestania szkodliwej dla nas i naszego środowiska wycinki drzew.

Dobierz akcesoria, które spełnią Twoje wymagania. W ofercie znajdziesz:

eko serwetki jednowarstwowe,

biodegradowalne serwetki dwuwarstwowe,

naturalne serwetki trzywarstwowe.

 

Wybierz świadomie i już dziś postaw na sprawdzone ekologiczne rozwiązania do Twojego lokalu i domu. 

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło