Rękawiczki

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz biodegradowalne rękawiczki PLA wykonane z mąki kukurydzianej. U nas zakupisz rękawiczki przeźroczyste oraz w kolorze niebieskim, pakowane po sto sztuk (rozmiar M).

To produkty które sprawdzą się nie tylko w punktach gastronomicznych, dla których najwyższym priorytetem powinno być zachowanie higieny w czasie przygotowywania potraw. Rękawiczki PLA można także wykorzystywać w domu do sprzątania czy obierania warzyw jako alternatywa dla rękawiczek plastikowych lub gumowych.

Rękawiczki PLA — co je wyróżnia

Rękawiczki z mączki kukurydzianej są przyjazne dla środowiska i w pełnie biodegradowalne. W przeciwieństwie do tradycyjnych rękawiczek dostępnych w sklepach spożywczych rękawiczki PLA są wytrzymałe i na pewno nie ulegną uszkodzeniu po jednym użyciu. Do obierania warzyw i owoców rękawiczki ekologiczne na pewno nie będą jednorazowe. Wystarczy, że ostrożnie je zdejmiesz i przechowasz w suchym i ciemnym miejscu.

Ekologiczne rękawiczki z mąki kukurydzianej

Rękawiczki PLA dla branży gastronomicznej i do użytku domowego dostępne w sklepie Berpak.pl mają certyfikat OK Compost TUV AUSTRIA informujący o tym, że produkt jest w stu procentach biodegradowalny i kompostowalny. Certyfikat ten jest rozpoznawalny na całym świecie i niezwykle ceniony.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło