Opakowania cateringowe z PLA - Berpak

Pojemniki z PLA

Opakowania na wynos biodegradowalne, które są w pełni ekologiczne? To możliwe z naszym sklepem! Producenci przeprowadzili szeroko rozwinięte badania w dziedzinie surowców naturalnych, w wyniku czego stworzyli opakowania jednorazowe z polilaktydu, które są łudząco podobne do plastiku. Pomimo tego są w 100% biodegradowalne i ekologiczne. Opakowania PLA dostępne w naszej hurtowni wytwarzane są najczęściej z Eco substancji, takich jak skrobia kukurydziana i pszenna. Opakowania z PLA, to nowe rozwiązanie wprowadzone do hurtowej sprzedaży w sklepie Berpak.pl.

Opakowania z PLA – niska cena

Opakowania PLA to alternatywa dla obecnych plastikowych rozwiązań. Są one nieszkodliwe zarówno dla konsumentów, jak i naszej planety oraz środowiska naturalnego. Zużyte opakowania można poddać kompostowaniu przemysłowemu lub procesowi recyklingu. Obie z wcześniej wspomnianych metod, gwarantują całkowity rozpad opakowań, wskutek czego powstaje woda i CO₂, a w przyszłości być może kolejne eko naczynia. W naszym sklepie można zakupić kubki, sztućce, słomki, pojemniki i opakowania z PLA, które są doskonałym zamiennikiem dla produktów wykonanych z plastiku.

Opakowania na wynos z PLA i nie tylko, czyli co jeszcze w ofercie

Nasze opakowania z PLA na wynos to doskonała opcja dla każdego, komu zależy na tym, aby nie dokładać większej ilości plastiku do środowiska. Te niewielkie i lekkie pojemniki doskonale sprawdzą się do przenoszenia żywności o niewielkiej temperaturze (do 40°C), dzięki czemu bez problemu zapakujesz w nie wszelkiego rodzaju kanapki, sałatki, desery czy drobne przekąski.  Nasze ekologiczne opakowania PLA przeszły szereg testów, które potwierdzają ich jakość i bezpieczeństwo w czasie kontaktu żywnością (normy EN 13432 i ASTM 6400).

Opakowania PLA na wynos to jednak tylko część naszej ekologicznej oferty. Chcąc wyjść naprzeciw wymogom różnych klientów, oprócz dostępnych w tej kategorii wyrobów, na naszej stronie znajdziesz również m.in. takie produkty jak m.in. opakowania papierowe, ekologiczne lunchboxy, eko pojemniki do zgrzewu, ekologiczne reklamówki czy torby papierowe.

Sprawdź resztę asortymentu i wybierz świadomie. Berpak.pl – eko opakowania na wynos i nie tylko.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło