Opakowania cukiernicze

Opakowania cukiernicze w postaci kartonów czy pudełek to absolutna podstawa wyposażenia cukierni i lokali, w których serwowane są różnego rodzaju słodkie wypieki jak ciasta czy torty. Pojemniki te spełniają bardzo ważną funkcję, przez co muszą być praktyczne i wytrzymałe. I takie właśnie są produkty dostępne w tej kategorii, które dodatkowo zostały zaprojektowane pod kątem ekologii. Poznaj bliżej nasze eko pudełka cukiernicze – zapraszamy!

Ekologiczne opakowania cukiernicze – produkty przyjazne otoczeniu

Na stronie slowpack.pl znajdziesz różne rodzaje opakowań cukierniczych, które zostały wykonane z naturalnych materiałów (papier, karton, PLA). Dzięki swojemu pochodzeniu nie stanowią one zagrożenia dla środowiska naturalnego – są to produkty w 100% biodegradowalne w warunkach przemysłowych, co oznacza, że po zużyciu nie stają się niebezpiecznymi odpadami dla otoczenia.

Dzięki swoim właściwościom eko opakowania cukiernicze stanowią świetną alternatywę dla plastikowych wyrobów, które od lat zaśmiecają naszą planetę.

Biodegradowalne pudełka cukiernicze – wytrzymałe i pojemne 

Oferowane przez Berpak.pl eko pojemniki cukiernicze to wyroby, które wyróżniają się wszystkim tym, czym powinny cechować się dobre pudełka. Mowa tutaj przede wszystkim o wytrzymałości – na stronie znajdziesz opakowania zapewniające stabilny transport zarówno lekkich, jak i tych nieco cięższych wypieków bez obawy o przerwanie spodu.

Co więcej, nasze opakowania na wyroby cukiernicze odporne są również na działanie niskich i wysokich temperatur, przez co mogą być bez problemu przechowywane np. w lodówce. Niektóre modele kartonów cukierniczych wytrzymują nawet bardzo niskie, minusowe temperatury, stąd też nadadzą się do użycia w zamrażalce.

Nasze ekologiczne kartony cukiernicze są również pojemne – świetnie sprawdzą się do zapakowania np. większego tortu czy ciasta. 

Eko opakowania cukiernicze z okienkiem i nie tylko, czyli co w ofercie Berpak.pl?

Berpak.pl to sklep ekologicznych opakowań, wśród których sporą część oferty stanowią pudełka cukiernicze. W asortymencie dostępne są pojemniki o różnej wielkości, dzięki czemu dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb. Na naszej stronie internetowej znajdziesz m.in.:

ekologiczne opakowania na ciasta,

eko opakowania na ciastka,

biodegradowalne opakowania na torty,

naturalne tacki pod torty i ciasta,

eko pojemniki na pączki,

papierowe formy do pieczenia,

i wiele innych.

Niektóre modele opakowań dla cukiernictwa posiadają specjalne okienka wykonane z PLA, na innych z kolei znajdują się eko nadruki. Na stronie dostępne są pojemniki odkryte, półodkryte i otwarte. 

Sprawdź pełną ofertę i wybierz ekologiczne opakowania cukiernicze najwyższej jakości – zapraszamy!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło