Pudełka plastikowe na ciasto

Oferujemy szeroki wybór pudełek plastikowych na ciasto lub deser. W asortymencie mamy opakowania okrągłe, kwadratowe i prostokątne, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Mogą być wykorzystywane do przechowywania, prezentowania oraz transportu wypieków. Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm z branży piekarniczej i cukierniczej, ale i osób prywatnych zajmujących się pieczeniem.

Opakowania cukiernicze z okienkiem

Przygotowaliśmy bogatą ofertę opakowań cukierniczych z okienkiem. Sprzedajemy biodegradowalne pudełka na ciasto okienkiem wykonane z materiału roślinnego PLA, papieru pochodzącego z recyclingu i z papieru celulozowego. Mamy m.in. opakowania o pojemności 350 ml, 650 ml, a także 1000 ml i 1500 ml. Produktem przydatnym do serwowania jedzenia na wynos jest karton na ciasto z uchwytem oraz ekologiczny, zamykany kartonik bio z papieru. Mamy też pudełka na ciasto z okienkiem typu bloomer z tłuszczoodpornego kartonu kraft.

Jednorazowe pojemniki na ciasto

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć jednorazowych pojemników na ciasto, które stanowią podstawowe wyposażenie cukierni i piekarni. Dzięki swojej wysokiej wytrzymałości, zapewniają bezpieczeństwo wypiekom podczas transportu. Są przydatne podczas imprez okolicznościowych, takich jak chrzciny i wesela. Przezroczyste pojemniki na ciasto świetnie nadają się do promocji wyrobów cukierni. Sprzedajemy uniwersalne jednorazowe pojemniki na ciasto z tworzywa PET o pojemności 800 ml, 1300 ml i 1600 ml. Mamy też plastikowe pucharki na desery oraz zamykane pudełka na babeczki i muffiny.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło