Papierowe eko słomki, ze słomy, trzciny, biodegradowalne - Berpak

SŁOMKI

Eko słomki z papieru, słomy, trzciny i naturalnych materiałów

Ekologiczne słomki biodegradowalne to świetna alternatywa dla tradycyjnych plastikowych wyrobów, które każdego dnia lądują na wysypiskach śmieci i zanieczyszczają planetę. Eko słomki są przyjazne całej naturze – wybierając je, chronisz przede wszystkim zwierzęta morskie, dla których plastik jest bardzo szkodliwy. Słomki ekologiczne ze sklepu BERPAK to naturalne produkty, które charakteryzują się ciekawymi kolorami, miękkością oraz prostymi kształtami, które ułatwiają picie napojów.

Stawiając na najwyższą jakość i przyjaźń z naturą, BERPAK oferuje eko słomki, które zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów. W ofercie sklepu znajdziesz ekologiczne słomki, które zrobione zostały z m.in.:

certyfikowanego papieru – świetnie wytrzymują w zimnych napojach do kilku godzin i nie wypływają z napoju do góry tak, jak w przypadku plastikowych odpowiedników; w ofercie znajdziesz słomki w wielu ciekawych kolorach; 

makaronu (organiczna pszenica) – to jednorazowe ekologiczne rurki do napojów zostały wykonane z pszenicy i przeznaczone są do spożywania chłodnych płynów; w pełni biodegradowalne, kompostowalne oraz jadalne wyróżniające się kuszącym wyglądem,

bambusa – do picia to rurki wielokrotnego użytku; biodegradowalne i nadające się do kompostowania; przystosowane do ciepłych i zimnych napojów.

słomy – są w pełni biodegradowalne i kompostowalne; doskonała alternatywa dla słomek z tworzyw sztucznych; słomki te użyjesz zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów, trzciny – słomki te nie miękną i nie rozpuszczają się w napojach; z powodzeniem użyjesz ich do każdego typu napoju; w pełni ekologiczne charakteryzujące się bardzo naturalnym wyglądem.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło