Półmiski

PÓŁMISKI JEDNORAZOWE

Jako sklep BERPAK mamy do zaoferowania półmiski jednorazowe z czterech rodzajów naturalnych składników – otrąb pszennych, liści palmowych, trzciny cukrowej czy też pozostałości roślinnych. Naczynia te świetnie nadają się jako alternatywa do tradycyjnych talerzy i zastępstwo dla tych produkowanych z plastiku. Sprawdź nasze naczynia ekologiczne i wybieraj spośród wyłącznie naturalnych produktów – zapraszamy.  

Półmiski jednorazowe – zmniejszamy ilość plastiku

Poprzez zakup ekologicznych produktów, przyczyniasz się do ratowania naszej planety przed nadmierną produkcją plastiku i jego późniejszą utylizacją. Półmiski jednorazowe znajdą swoje zastosowanie:

w barach szybkiej obsługi, w foodtruckach, w restauracjach, podczas imprez plenerowych na piknikach

Trzcina cukrowa, liście palmowe i otręby pszenne - co je łączy?

Oczywiście to, że są to produkty w pełni naturalne a ponadto biodegradowalne i kompostowalne w warunkach przydomowych. Co więcej, są również niezwykle trwałe, dzięki czemu zarówno wysokie, jak i niskie temperatury są im niestraszne. Wytrzymują nawet do 220⁰C oraz w pełni spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Ekologiczne tace wykonane z liści palmowych, które są suszone, oczyszczane i na końcu prasowane w wysokiej temperaturze to świetna okazja, aby zaskoczyć swoich klientów lub znajomych niecodziennym podaniem dania. Produkt nie przecieka i jest bardzo wytrzymały.

Sprawdź dostępne półmiski jednorazowe w naszym sklepie:

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło