O firmie

ikona firma

kobieta przy pudłach

15 000 m2 ogrodzonego terenu

4000 m2 powierzchni magazynowej

7 niezależnych ramp

600 m2 powierzchni produkcyjnej

20 niezależnych linii pakowania

Magazyn i hale pakowania są objęte ciągłym systemem kontroli temperatury i wilgotności powietrza. Służą do tego specjalnie przystosowane urządzenia, które na bieżąco monitorują temperaturę i wilgotność powietrza w halach I magazynach. Całkowita powierzchni magazynowa wynosi 4000 m² i jest podzielona na 4 sekcje:

-sekcja 1. (2800 m²) –magazyn wysokiego składowania komponentów i materiałów do pakowania

-sekcja 2. (200 m²) –magazyn wysokiego składowania produktów w warunkach kontrolowanych z wydzielonym obszarem produkcyjnym

-sekcja 3. (800 m²) –magazyn składowania długookresowego

-sekcja 4. (200 m²) –magazyn składowania wyrobów gotowych

Partner godny zaufania

Rozwijamy się dynamicznie i dotrzymujemy kroku zmieniającym się rynkowym trendom oraz wymogom jakości, bezpieczeństwa i ekologii. Znajdziesz nas w bazie SEDEX jako członka B pod numerem ZC1003247. Obecnie jesteśmy na etapie dostosowywania produkcji i towarów do wymagań standardu IFS v.6.1. W naszym zakładzie trwają też prace wdrożeniowe wymagań RSPO. Byliśmy audytowani na zgodność z wymaganiami standardu etycznego SMETA 4P.

Produkty z oferty

Prowadzisz restaurację fast-food, catering czy cukiernię, i tak jak nam nieobca Ci jest troska o środowisko naturalne? W takim razie czas wymienić klasyczne naczynia i pudełka ma opakowania jednorazowe wykonane z naturalnych surowców. W naszej ofercie można znaleźć słomki, sztućce, talerze, miski, tacki, kartony transportowe i inne artykuły wyprodukowane z biodegradowalnych materiałów rozkładających się w przeciągu góra 180 dni, w tym papieru, drewna, trzciny cukrowej, liści palmowych, otrębów pszennych oraz mączki kukurydzianej. Są to w pełni bezpieczne, solidne i wytrzymałe produkty, którym możesz całkowicie zaufać. Zacznij z nami współpracę i przekonaj się, że bycie ekologicznym nie jest wcale trudne!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło