Rodzaje i koszty wysyłek

ikona rodzaje i koszty wysyłek

Twoje zamówienie wysyłamy, pod wskazany przez Ciebie adres, za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Wolisz wygodnie odebrać przesyłkę, o dowolnej godzinie? Nie ma problemu, nasze przesyłki wysyłamy również do Paczkomatów InPost. Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, po nadaniu paczki, otrzymasz mail z linkiem do jej śledzenia. Wysyłkę realizujemy na terenie Polski. Zamówienie możesz również odebrać osobiście i bezpłatnie, w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.

Odbiór osobisty - 0 zł

Zamówione produkty możesz odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Dokładne lokalizacje znajdziesz na podstronie Kontakt.

Paczkomaty InPost - 13 zł

Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych skrytek, z których możesz odebrać swoją paczkę w wygodnym dla Ciebie terminie: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Termin dostawy do Paczkomatu to zwykle jeden dzień od nadania. Paczka czeka na odbiór 48 godzin - jeżeli w tym czasie nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy. Do Paczkomatów wysyłane są produkty, które nie przekraczają ich maksymalnego gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm oraz wagi 25 kg.

Przesyłka kurierska - przedpłata - od 15 zł

Przesyłka kurierska to jedna z najwygodniejszych form dostawy, na następny dzień roboczy od dnia nadania i bezpośrednio pod wskazany adres. Każda nasza paczka jest ubezpieczona. Jeżeli przy odbiorze przesyłki stwierdzisz jej uszkodzenie lub przerwanie taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem. Podana cena za przesyłkę, dotyczy opłaty zamówienia przed jego wysyłką.

Przesyłka kurierska - pobranie - 20,00 zł

Przesyłka kurierska za pobraniem, to opłata zamówienia przy odbiorze paczki od kuriera. Jeżeli wybierzesz tą formę dostawy, pamiętaj o przygotowaniu odpowiedniej kwoty przed przyjazdem kuriera. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, ale jeżeli stwierdzisz uszkodzenie opakowania lub taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządźprotokół szkody z kurierem

UWAGA:

ZAMÓWIENIA PRZYJETE DO GODZINY 12, WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA ( DNI ROBOCZE )

ZAMÓWIENIA PRZYJETE PO GODZINIE 12 , WYSYŁAMY KOLEJNEGO DNIA ROBOCZEGO

DOSTAWA W NASTEPNYM DNIU PO WYSYŁCE ( DNI ROBOCZE )

PACZKA W WEEKEND

Złóż zamówienie w piątek do godziny 12:00, a paczkę dostaniesz już w sobotę! To wszystko za niewielką dopłatą 4,99 zł

Wysyłka za granicę: Wycena indywidualna - prosimy o kontakt mailowy – sklep@berpak.pl lub telefoniczny - 795 199 615

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło