Chusteczki bambusowe kieszonkowe 8 x 8 szt.

6.75 zł netto

8,30 zł

Brutto

Dostawa 1-3 dni

Cena netto/paczkę 0,71 zł

Cena brutto/paczkę 0,87 zł

Producent

ZUZII-3

Chusteczki bambusowe kieszonkowe 8 x 8 szt.

Wymiary produktu: 203 mm x 205 mm / 1 chusteczka

Waga produktu: 0,15 kg

Zastosowanie: higiena

Biodegradowalność: biodegradowalne w warunkach przydomowych

Przechowywanie: suche pomieszczenie, temperatura pokojowa, nie dopuszczać do zawilgocenia

Materiały: bambus

Certyfikat: FSC, VEGAN

Ilość
Dostawa 1-3 dni

Kieszonkowe, 3-warstwowe chusteczki higieniczne o wymiarach 203 mm x 205 mm (1 sztuka). Wykonane zostały z bambusa i mają certyfikat FSC i VEGAN.

Bambus naturalnie wykazuje dobroczynne działanie na błony śluzowe - zwalcza bakterie, wirusy i grzyby, łagodzi stany zapalne, ale również przyspiesza gojenie się chorobowo zmienionych tkanek. Szczególnie polecamy ten produkt osobom o wrażliwej skórze bądź ze skłonnościami do uczuleń, ponieważ te chusteczki wykonane z bambusa są wolne od nawozów, środków zapachowych, substancji wybielających na bazie chloru, BPA (Bisfenol A) oraz wielu innych alergenów. Bibułka bambusowa nie wydziela pyłu, który często prowadzi do zaognienia stanów zapalnych, nie drażni błon śluzowych, a delikatnie je nawilża. Jednocześnie wchłania wilgoć, a przy tym pozostawia skórę optymalnie natlenioną.

Bardzo istotną właściwością chusteczek jest fakt, że nie tracą swoich cennych składników nawet po wielokrotnym wykorzystaniu. Żeby zniwelować pozytywne działanie składników bambusowej bibułki trzeba by było wypłukać ją nawet 100 razy w czystej wodzie! 

 

OPECO001107
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło